Ihlamuruyu Mantolama, Ses ve Isı Yalıtımı

Ihlamuruyu bölgesinde başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki binanıza güvenilir şekilde mantolama hizmeti alabilirsiniz. Bilindiği gibi Ihlamuruyu mantolama bölgesi olarak şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan binanın daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim kaliteli firma bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Genelde Ihlamuruyu bölgesi şu sıralar yerleşke olarak fazlası ile ilerlemeye gittiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2014 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bu süreçte de binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor.

Paranızı havaya savurmayın, firmamız siz değerli müşterilerine en uygun fiyat garantisi sunuyor.

Ihlamuruyu dış cephe mantolamanın yanı sıra isterseniz garajlarınıza, depolarınıza ve müstakil evlerinize de bu hizmeti alabilme olanağınız mevcuttur. Sadece alanın müsaitliği ve bina yapınızın mantolamaya uygun olması durumu bizler için yeterli olacaktır. Bölgesel çalışmaların yanı sıra çatı ve diğer onarım ve mantolama hizmetlerini de ayrıcalıklı fiyatlardan müşterilerimize sunuyoruz. Farkımızı görmek ve bizden aldığınız son kalite hizmeti yaşayabilmeniz adına da sunacağımız tüm hizmeti garantileyerek kişi ve kişilere aktarmaktayız. Bizleri Ihlamuruyu mantolama konusunda lider yapan siz müşterilerimize çok teşekkür ederiz!

Bir Bilgi

Ihlamuruyu mantolama olarak garanti belgesi veriyor musunuz?

Tabii ki. Aldığınız hizmeti garantisi altında sizlere sunmaktayız. Zira Ihlamuruyu mantolama firması olarak bu yola başladığımızdan beri pek çok apartmana ve bölgeye mantolama hizmeti verdik ve kişilere garanti kapsamı sunduk. Bu sayede de insanlar bizlere olan güveni daha fazla elde etme şansı buldular. Mantolama hizmetleri garanti belgesi altında sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda da uzman ekibimiz ile beraber en kısa sürede tamamlanarak sizlere sunulmaktadır.

Mantolama ile beraber sizlere sağlanacak bazı ekstra durumlar da şu şekildedir;

 • Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
 • Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
 • Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.

Mantolama yapıldıktan sonra evimiz ısınır mı?

Ihlamuruyu mantolama adı altında verdiğimiz hizmeti sizlere sınırsız kılmak adına günden güne çalışmaktayız. Isınma konusunda sizlere şöyle bir bilgi verebiliriz. Örneğin havanın soğukluğu 10 derece ve eviniz de bu durum ile alakalı 10 derecelik soğukluk durumuna maruz kalıyor. Ihlamuruyu mantolama firmamızı ziyaret ettikten sonra bizden mantolama talep edip bu hizmeti satın aldığınızda ortalama olarak evinizin +5 derece kadar ısıya eriştiğini göreceksiniz. Hava koşullarına göre her zaman sizlere bu yön de ekstra durum sağlar. Ve bu da sizlerin daha az doğalgaz çalıştırmanıza ve daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Mantolama lüks değildir, ihtiyaçtır. 70% yakıt tasarrufu sağlar.

Firma Seçimi Ve Ihlamuruyu Mantolama Firmaları

Unutmayın ısı yalıtımı ve mantolama bir kere yaptırılır.

Ihlamuruyu mantolama firması ararken her zaman en iyi firmaya ulaşmaya çalışın. Pek çok firma sizlere kalitesiz mallar sunarak fiyatları yarı değerinde sunmaktadır. Bu da zamanla aşınmalara ve mantolamaların kendiliğinden açılmasına sebebiyet verebiliyor. Kalitesiz mallar çok soğuk ve sıcak havalar da zamanla aşınmaya uğrarlar. Bu sebepten ötürü tekrardan mantolama yaptırmak zorunda kalabilir ve ekstradan bir masraf harcamak durumunda kalabilirsiniz. Mantolama hizmetleri her zaman doğru mal ve kalite oranında ki tutarlılığı ile sunulmaktadır. Ihlamuruyu mantolama firmaları da bu yön de çalışmalarını sürdürüp sizlere kaliteli mallar sunmak adına da günden güne çalışmaktadır

Firmamız, usta ekibi sayesinde müşterilerle bire bir diyaloga girmekle beraber, sizlere de tüm konu hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Ihlamuruyui bu kadar geçerli kılan kısım ise zamanla gelişime açık hale gelmesinden kaynaklıdır. Bundan birkaç sene önce Ihlamuruyu bilindiği gibi pek çok kişi tarafından bilinmeyen bölgelerden birisi halindeydi. Oldukça büyük olan bu kesim, zamanla kentsel dönüşüme uğrayarak şuan Türkiye’de ki sayılı zenginlerin oturduğu, her türlü ulaşımın sağlandığı ve desteğin verildiği bir kent haline de dönüştü. Apartmanların bu kadar iyi görünmesinin tek sebebi de Ihlamuruyu dış cephe mantolama yapılmasından kaynaklı! Çünkü mantolama sizlere sadece bir ısı yalıtımı sistemi sunmaz, aynı zaman da binanızın daha lüks ve daha kaliteli görünmesini de sağlar. Birçok kişinin tercih etme sebebi de bundan kaynaklıdır. Ihlamuruyu ilçemizin tüm mantolama kesimli binaları da şuan kira oranını fazlası ile arttırmasına ve kişilerin daha çok tercih etmesine de neden oluyor.

Ihlamuruyu Mantolama Hizmetleri

Mantolama hizmeti aldığınız binanın gerek bölümleri, gerekte kat ve yükseklik alanı incelendikten sonra ortalama 1-2 hafta içerisinde hizmeti sizlere sunar ve hazır şekilde de tamamlarız. Ihlamuruyu mantolama firmamız, Ihlamuruyu geneli ve Ümraniye taraflarında da hizmet sağlamaktadır. Sadece firmamız Ihlamuruyu de yer alıyor, tüm İstanbul geneline de hizmet vermemiz durumlara göre de bazı illerde de sizlere bu tür desteği sunmaktadır.

 • Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Ihlamuruyu mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 10’dan fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek adına da çalışmalara başlar.
 • Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
 • Ihlamuruyu mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.
Mantolama Uygulaması

Peki Ihlamuruyu Mantolama Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarımız sizlerin binasına ve konumuna göre değişmektedir. Yani sizlere “xxx TL” gibi bir fiyatı bu şekilde söylememiz mümkün değildir. Önce binayı görmeli, ne kadar alan olduğuna bakmalı, kaç kat ve kaç metre kare olduğunu kestirdikten sonra fiyat çıkarma durumumuz mevcuttur. Bu nedenden dolayı net bilgileri bizden bu şekilde almanız biraz imkansız görünüyor. Mantolama fiyatları kendi arasında ki değişimiyle beraber aynı zaman da uygulanacak alanın da değişimi ile alakalıdır. Biz yine de bilgilendirmek amaçlı sizlere ortalama olarak bina için ne kadar bütçe çıkarılması gerektiği hususunda bilgiler sunacağız.

Dış cephe mantolama fiyatları metre kare ve alan başına değişim göstermekle beraber; 5 katlı ve ortalama 10 daireli bina için 3,750 TL gibi rakamlara sağlanabilir. Bu da daire başına bölündüğü zaman ortalama 375 TL gibi mantolama fiyatı tutar. Bu fiyatı genel de kiracılar ödemez, ev sahipleri karşılar. Ya da mantolama fiyatlarını kiradan düşme gibi durum söz konusu olarak ev sahipleriyle anlaşılır. Mantolama sayesinde eviniz de hem çok daha fazla tasarruf eder, hem de daha lüks bina görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Ihlamuruyu dışında tüm İstanbul'da hizmet: Ihlamuruyu mantolama firmamız, sadece Ihlamuruyu genelinde olmamakla beraber tüm İstanbul ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. Keşif için bizi aramanız ve daha sonrasında da teknik ekibimizin bölgeye gelerek belli ölçüler ve izlenim edinmesiyle beraber de sizlere belli miktarda fiyat çıkararak işleme başlamasına yardımcı olabilirsiniz. Mantolama ile beraber daha ferah, nezih, tüm sağlık koşullarına uygun ve konforlu ev de oturmak herkes için mümkündür! Önümüz kış, pek çok kişi de mantolama konusunda fikirler almaya başladı bile! Eğer apartmanınız da hala mantolama hizmeti yok ise hemen bizimle irtibata geçerek mantolama konusunda fikirler alabilir ve bu yön de çalışmalarımızı da sizlere aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları Hesaplama

Dış cephe mantolama fiyatları kat başına ve alanın genişliğine göre değişmektedir. Örnek olarak daha büyük ve site tarzı yapıya sahipseniz bu fiyat kat ve dairelerin artması ile beraber ortalama 6,000 – 8,000 TL arasında ki değişimlere de uğrayabilir. En iyi fiyatı almak adına da yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçerek teknik ekibimizin alan keşfi yapmasına, alan ölçümlerini sağlamasına ve kullanılacak malzemenin de metre karesini hesapladıktan sonra sizlere fiyat çıkarmasını sağlamaktır. Bu sayede oldukça basit ve kolay şekilde Dış cephe mantolama fiyatlarını öğrenebilir ve ondan sonra da binanıza uygulatabilirsiniz. Bilindiği gibi mantolama artık Türkiye’de ki pek çok binaya ve alana uygulanan sistem haline dönüştü. Pek çok kiracı da, daire tutarken mantolama olan binaları tercih etmekte! Sizlere de ev sahibi olarak düşen görev kiracınızı mağdur etmemek adına ona en sağlıklı ve en iyi daireyi sunmaktır!

Hemen uygun fiyat garantisi altında mantolama hizmeti almak için bizimle irtibata geçin. Bu sayede kolayca mantolama hizmeti alabilir ve dilediğiniz gibi de binanızın dış cephesini mantolama ile kaplatabilirsiniz. Kesin olarak Dış cephe mantolama fiyatları almak isteyen kişiler binanın metre kare ve kat oranını bize iletebilirler. Böylelikle kesin bilgiler verebiliriz.

Anahtar Kelimeler
Ihlamuruyu'deki Diğer Hizmetlerimiz

En iyi mantolama ustasiyiz

İstanbul Ustalar Rehberi

Ustasiyiz.org İstanbul'un ustalar rehberi, İstanbul anadolu ve avruva yakasındaki tüm ilçe ve semtlerde bulunan ustaların listesini bir çatı altında toplamıştır. İçlerinden en iyi olan mantolama ustalarını seçip, iletişim bilgileri, referansları, ve daha bir çok mantolama ustasına ait bilgileri bir araya getirmiştir. Her bölgede veya her ilçede, kaliteli işçilik yapıp aynı zamanda piyasaya uygun mantolama fiyatları veren mantolama firmaları ile anlaştık. Toparladığımız bu bilgiler ile mantolama.ustasiyiz.org internet adresimizden bulunduğunuz ilçeyi seçerek sizlere en yakın mantolama firması yada ustaları ile iletişime geçebilirsiniz.

ustasiyiz.org

Ülkemizde işini iyi yapan firmaları ve ustaları bularak sizleri onlar ile bir araya getirmek tek gayemizdir. Bizler aracılığı ile çalışmaya başladığınız mantolama firması yada başka branşdan ustalar ile aranızda olabilecek olumlu yada olumsuz tüm etkenlerden biz sorumlu olacağız. Mesela, mantolama firması ile anlaştınız ustalar geldi ve işini iyi yapmadı, bu durumda sizlerin mağduriyetini ustasiyiz.org karşılayacaktır.

Diğer Ustalar

Diğer Bölgeler


İletişim

Aşağıdaki iletişim formunu kullanın yada e-posta gönderin info@ustasiyiz.org.


Teşekkürler Mesajınız alındı.

Ustasıyız.org dizininde, ısı ve ses yalıtımı alanında hizmet veren Ihlamuruyu Mantolama ustası ve Ihlamuruyu Mantolama firmalarının bilgilerinin bulunduğu sayfadasınız.

 • Bu Sayfada Bulunanlar
  • Ihlamuruyu civarında Mantolama Ustaları
  • Ihlamuruyu Isı yalıtımı Mantolama
  • Dış Cephe Mantolama Modelleri
  • Mantolama Fiyatları
  • Mantolama Ustası
  • Mantolama Malzemeleri Satışı
  • Ev tadilatı, ses, ısı yalıtımı ve dekorasyonu