Pelitpınarı Mantolama


Pelitpınarı'da başlattığımız mantolama hizmeti ile beraber artık her boyutta ki apartman, müstakil ev, binalarınıza güvenilir şekilde ses ve ısı yalıtımı, mantolama yaptırabilirsiniz. Bilindiği gibi Pelitpınarı dış cephe mantolama yaptırmak isteyen konut sahipleri tarafından şu sıralar oldukça fazla rağbet görmeye başladı. Bu işte mantolama ustası oldukça önemlidir. Nedeni ise mantolama yapılacak olan bina yada dairenin yalıtım bakımından daha elverişli ve daha kalıcı çözüm olması adına iyi ustalar ile çalışmak önemlidir. Her daim Pelitpınarı'da kaliteli mantolama firmaları bulmalı ve bu konu hakkında fikir edinmelisiniz. Pelitpınarı yerleşke olarak fazlası ile yapılarda yenilemeye gidildiğinden dolayı yeni yapılan binalar, kentsel dönüşüme uygun şekilde ayarlanıyor ve 2020-2024 yılları arasında binaların tümünün bu tarz ısı yalıtım sisteminden geçmesi hedefleniyor. Mantolama ustalarımız Pelitpınarı'ın tüm sokaklarında hazır bulunmaktadır. Her biri Pelitpınarı'da ünlü markaların şantiyelerinde çalışmış önemli referanslara sahip mantolama ustalarıdır. Pelitpınarı mantolama ustası için yapılacak işin büyüklüğü hiç önemli değil, ustalar 1 m2'den 10000 m2'ye kadar tüm söve, villa mantolama, işlerinize yetecek kapasitededir. Ayrıca firmamız ücretsiz keşif yapabilmektedir. Email adresimizden yada aşağıdaki telefon numarasından adresinize ücretsiz keşif için Pelitpınarı mantolama ustası isteyebilirsiniz.

0532 383 87 25
Pelitpınarı mantolama firması, firmaları
Pelitpınarı mantolama ustası, ustaları

Mantolama Nedir?


Mantolama, binaların ısı yalıtımı sonrasında 3 farklı katman ile yapılması ön görülmüş bir kaplama sistemidir. Mantolama ile beraber Pelitpınarı'daki evlerin yaz ve kış dengeleri korunur, soğuk – sıcak dengesi ayarlanır.

Bir Bilgi

Mantolama binanın daha şık ve lüks görünmesini sağlamasının yanı sıra, özellikle kışın soğuk havalar da binanın ve evlerin soğuk almasını önlenler. Yazın ısının dışarıda tutulmasını sağlar. Bu nedenle pek çok bina tarafından mantolama işlemi tercih edilir. Mantolama binalara, çatılara, katları ayıran döşemelere yapıldığı gibi; depo, garaj gibi bölgelere de yapılabilir.

Mantolama Uygulaması
Pelitpınarı mantolama yaptırmanın faydaları nelerdir?
Pelitpınarı mantolama yaptırmanın avantajları nelerdir?

Faydaları Nelerdir?


İç ve dış cephe mantolama yaptırarak, çok daha konforlu bir daireye sahip olabilir, enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Mutlaka her türlü apartman ve dış cephelerinizi mantolama yapmanızı öneriyoruz. Genelde büyük binalar için bu durum zorunludur, fakat diğer ufak binalar, müstakil ev, villalar için de mantolama yapılabilir. Dış cephe mantolama işçilik süreci bazı koşullara göre değişim göstermektedir. Bunlar; apartman boyutları, alan genişliği, alan müsaitliği, mantolama alanı hesabı, risk analizi, kalınlık hesabı, daire başına hesap, ekip çalışması, ekibin kaç kişi olduğuna kadar değişim göstermekle beraber ortalama olarak 1-2 hafta içerisinde de Pelitpınarı'da bina mantolaması tamamlanmaktadır. Uygun fiyata mantolama yaptırmak görecelidir, Pelitpınarı'daki mantolama firmasının kalitesine ve kullandığı malzeme kalitesine göre değişir. Eğer hala yapınızda mantolama yoksa, hemen binanızı dış cephe mantolama yaptırmalısınız. Günümüzde iklim değişikliği sebebiyle hava şartlarından korunmak için ve sorunlar yaşamamanız için mantolama şart.

 1. Mantolama yaptırdıktan sonra her daim konforlu ve ferah bir ev de oturma şansı yakalarsınız.
 2. Rutubet ve nem gibi sorunları tamamen ortaya kaldırır.
 3. Sel veya yağmur suyu gibi etkenler kesinlikle ortaya çıkmaz.
 4. Faturanız her daim düşük gelir, çünkü fazla bir yakıt yakmanız gerekmez. Bu da apartmanın merkezi sistem ise daha az kalorifer yakmasına, kombili ise daha az kombi çalışmasına neden olur. Eviniz her daim sıcak ve konforlu olacaktır.
 5. Çevrecidir. Çevreyi korur ve nem gibi olasılıkların meydana gelmesini bir nebze de olsa önler.
 6. Oksijen alış verişine oldukça faydalıdır. Emici özelliği sayesinde de oksijen miktarı evinize aynı oran da uygulanır.
 7. Dış cephe mantolama yaptırma olayı ile beraber hem ısı, hem de su yalıtımı durumu söz konusu olur.
 8. Tekniğe uygun olarak yapılmış bir mantolama ile beraber de yoğuşma riski en aza kadar indirilir.
 9. Binanız oldukça şık bir görünüme sahip olur.

Avantajları Nelerdir?


Mantolama ortalama olarak 1 ila 4 hafta arasında ki süreç içerisinde yapılır ve tamamlanır. Bu bina boyutlarına göre değişim göstermektedir. Çalışan kişi sayısı, çalıştığınız firma ve diğer alanlar da hesaplandığı zaman ortalama olarak ortaya çıkan süreç bu aralıklardadır. En kısa süre içinde sizlerde Pelitpınarı'da mantolama yaptırarak tüm mevsimleri konforlu geçirmenizi öneriyoruz.

 1. Köprü oluşmasını, soğuk & sıcak almayı engeller.
 2. Binaları dışardan bir mont gibi sarmakla beraber çatlak ve su alma gibi sorunlara kesin çözüm olur. Kışları ise +5 derece daha sıcak bir ortam da oturursunuz.
 3. Binayı dıştan alacağı tüm etkenlerden korur.
 4. Yoğuşma ve hava akımı olmaz, bu nedenle de daha konforlu bir şekilde oturabilirsiniz.
 5. Yakıt tüketimini azaltarak maddi açıdan daha az bir doğalgaz faturası ödemenizi sağlar.
 6. Çevreyi korur.
Pelitpınarı mantolama, ses ve ısı yalıtım uygulaması
Pelitpınarı mantolama zorunlu mudur?

Ses ve Isı Yalıtımı


Pelitpınarı'daki adresinize gelen ustalarımız, mantolama yapılacak binanın gerek bölümleri, gerekse kat ve yükseklik alanı incelendikten sonra ortalama 1-2 hafta içerisinde hizmeti sizlere sunar ve hazır şekilde de tamamlarız. Pelitpınarı mantolama firmamız, Pelitpınarı'daki tüm ilçelerde yalıtım uygulaması yapmaktadır. Sadece merkezimiz Pelitpınarı'da yer alıyor, tüm Pelitpınarı genelinde hizmet vermemiz, duruma göre de diğer bazı illerde de sizlere apartman yalıtım uygulaması sunmaktadır.

Kocaeli mantolama teklifi
 • Mantolama konusunda isim olmuş firmamız, Pelitpınarı mantolama ustası konusunda işin ehli ve uzmanlaşmış kişilerle çalışmaktadır. 100'den fazla çalışanımız aynı an da sizlere hizmet vermek için çalışmalara başlar.
 • Mühendislerimiz, bu konuyla alakalı sizlere sunacağı hizmetten önce proje taslağı hazırlar ve ondan sonra çalışmalara başlar. Bu da daha çok hizmet anlayışı edinmenize ve daha kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olur. Günden güne gelişen teknik ekibimiz, sizlere de hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyor!
 • Pelitpınarı mantolama firmaları konusunda lider konumda olan firmamız her daim en uygun fiyata, en doğru hizmeti vermenin yanı sıra; her geçen gün de çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Hemen bizimle irtibata geçerek binanızın mantolama işlemlerini de yaptırabilirsiniz.
Pelitpınarı mantolama 10 yıl garanti
Pelitpınarı'da doğru mantolama, ömür boyu yalıtım

Garanti Belgesi


Pelitpınarı mantolama olarak garanti belgesi veriyor musunuz?

Tabii ki. Aldığınız hizmeti garantisi altında sizlere sunmaktayız. Zira Pelitpınarı mantolama firması olarak bu yola başladığımızdan beri pek çok apartmana ve bölgeye mantolama hizmeti verdik ve kişilere garanti kapsamı sunduk. Bu sayede de insanlar bizlere olan güveni daha fazla elde etme şansı buldular. Mantolama hizmetleri garanti belgesi altında sunulmasının yanı sıra, aynı zamanda da uzman ekibimiz ile beraber en kısa sürede tamamlanarak sizlere sunulmaktadır.

Mantolama ile beraber sizlere sağlanacak bazı ekstra durumlar da şu şekildedir;

 • Mantolama hizmeti, her zaman sizlerin çevreci duruma erişmenizi sağlar.
 • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha az doğalgaz ve benzeri ısıtıcı çalıştırmanıza yardımcı olur.
 • Konforlu ve ferah olmasını sağlar.
 • Yoğuşma gibi durumlardan sizleri uzak tutar.
Pelitpınarı mantolama enerji tasarrufu

En çok ilgi gören malzeme markaları;

 • xps, eps, jotun, lamet, laviva, lens
 • lever, lider, loft, polisan, weber, würth
 • dyo, ytong, filli boya vb.

Mantolama yapıldıktan sonra evimiz ısınır mı?

Pelitpınarı mantolama adı altında verdiğimiz hizmeti sizlere sınırsız kılmak adına günden güne çalışmaktayız. Isınma konusunda sizlere şöyle bir bilgi verebiliriz. Örneğin havanın soğukluğu 10 derece ve eviniz de bu durum ile alakalı 10 derecelik soğukluk durumuna maruz kalıyor. Pelitpınarı mantolama firmamızı ziyaret ettikten sonra bizden mantolama talep edip bu hizmeti satın aldığınızda ortalama olarak evinizin +5 derece kadar ısıya eriştiğini göreceksiniz. Hava koşullarına göre her zaman sizlere bu yön de ekstra durum sağlar. Ve bu da sizlerin daha az doğalgaz çalıştırmanıza ve daha çok tasarruf etmenize yardımcı olur.

Pelitpınarı mantolama, söve, ısı yalıtım sistemleri
Pelitpınarı dış cephe mantolama, izolasyon

Pelitpınarı Mantolama Firmaları


Pelitpınarı ısı yalıtımı yaptır

Pelitpınarı mantolama firması ararken her zaman en iyi firmaya ulaşmaya çalışın. Pek çok firma sizlere kalitesiz mallar sunarak fiyatları yarı değerinde sunmaktadır. Bu da zamanla aşınmalara ve mantolamaların kendiliğinden açılmasına sebebiyet verebiliyor. Kalitesiz mallar çok soğuk ve sıcak havalar da zamanla aşınmaya uğrarlar. Bu sebepten ötürü tekrardan mantolama yaptırmak zorunda kalabilir ve ekstradan bir masraf harcamak durumunda kalabilirsiniz. Mantolama hizmetleri her zaman doğru mal ve kalite oranında ki tutarlılığı ile sunulmaktadır. Pelitpınarı mantolama firmaları da bu yön de çalışmalarını sürdürüp sizlere kaliteli mallar sunmak adına da günden güne çalışmaktadır

Firmamız, usta ekibi sayesinde müşterilerle bire bir diyaloga girmekle beraber, sizlere de tüm konu hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Pelitpınarı bu kadar geçerli kılan kısım ise zamanla gelişime açık hale gelmesinden kaynaklıdır. Bundan birkaç sene önce Pelitpınarı bilindiği gibi pek çok kişi tarafından bilinmeyen bölgelerden birisi halindeydi. Oldukça büyük olan bu kesim, zamanla kentsel dönüşüme uğrayarak şuan Türkiye’de ki sayılı zenginlerin oturduğu, her türlü ulaşımın sağlandığı ve desteğin verildiği bir kent haline de dönüştü. Apartmanların bu kadar iyi görünmesinin tek sebebi de Pelitpınarı dış cephe mantolama yapılmasından kaynaklı! Çünkü mantolama sizlere sadece bir ısı yalıtımı sistemi sunmaz, aynı zaman da binanızın daha lüks ve daha kaliteli görünmesini de sağlar. Birçok kişinin tercih etme sebebi de bundan kaynaklıdır. Pelitpınarı ili tüm mantolama kesimli binaları da şuan kira oranını fazlası ile arttırmasına ve kişilerin daha çok tercih etmesine de neden oluyor.

Pelitpınarı mantolama için gelen aramalar: müstakil ev dış cephe mantolama, dış cephe kaplama ahşap görünümlü, mantolama renk kartelası, kataloğu, modelleri, örnekleri, strafor, söve modelleri, mantolama astarı, bina metrekare hesaplama, cephe giydirme, mantolama desenleri, mantolama işçilik fiyatları, alsecco mantolama fiyatı, capatect mantolama m2 fiyatları, dekoratif mantolama fiyatları, hazır mantolama levhası.

Pelitpınarı mantolama fiyatları
Pelitpınarı dış cephe mantolama fiyatları

Mantolama Fiyatları


Pelitpınarı'da Mantolama Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarımız sizlerin binasına ve konumuna göre değişmektedir. Yani sizlere “xxx TL” gibi bir fiyatı bu şekilde söylememiz mümkün değildir. Önce binayı görmeli, ne kadar alan olduğuna bakmalı, kaç kat ve kaç metre kare olduğunu kestirdikten sonra fiyat çıkarma durumumuz mevcuttur. Bu nedenden dolayı net bilgileri bizden bu şekilde almanız biraz imkansız görünüyor. Mantolama fiyatları kendi arasında ki değişimiyle beraber aynı zaman da uygulanacak alanın da değişimi ile alakalıdır. Biz yine de bilgilendirmek amaçlı sizlere ortalama olarak bina için ne kadar bütçe çıkarılması gerektiği hususunda bilgiler sunacağız.

Pelitpınarı dış cephe mantolama fiyatları metre kare ve alan başına değişim göstermekle beraber; 5 katlı ve ortalama 10 daireli bina için 4,750 TL gibi rakamlara sağlanabilir. Bu da daire başına bölündüğü zaman ortalama bir mantolama fiyatı tutar. Bu fiyatı genel de kiracılar ödemez, ev sahipleri karşılar. Ya da mantolama fiyatlarını kiradan düşme gibi durum söz konusu olarak ev sahipleriyle anlaşılır. Mantolama sayesinde eviniz de hem çok daha fazla tasarruf eder, hem de daha lüks bina görüntüsünü elde edebilirsiniz.

Pelitpınarı dışında tüm Türkiye'de hizmet: Pelitpınarı mantolama firmamız, sadece Pelitpınarı genelinde olmamakla beraber tüm Pelitpınarı ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. Keşif için bizi aramanız ve daha sonrasında da teknik ekibimizin bölgeye gelerek belli ölçüler ve izlenim edinmesiyle beraber de sizlere belli miktarda fiyat çıkararak işleme başlamasına yardımcı olabilirsiniz. Mantolama ile beraber daha ferah, nezih, tüm sağlık koşullarına uygun ve konforlu ev de oturmak herkes için mümkündür! Önümüz kış, pek çok kişi de mantolama konusunda fikirler almaya başladı bile! Eğer apartmanınız da hala mantolama hizmeti yok ise hemen bizimle irtibata geçerek mantolama konusunda fikirler alabilir ve bu yön de çalışmalarımızı da sizlere aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları Hesaplama

Dış cephe mantolama fiyatları kat başına ve alanın genişliğine göre değişmektedir. Örnek olarak daha büyük ve site tarzı yapıya sahipseniz bu fiyat kat ve dairelerin artması ile beraber ortalama 6,000 – 8,000 TL arasında ki değişimlere de uğrayabilir. En iyi fiyatı almak adına da yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçerek teknik ekibimizin alan keşfi yapmasına, alan ölçümlerini sağlamasına ve kullanılacak malzemenin de metre karesini hesapladıktan sonra sizlere fiyat çıkarmasını sağlamaktır. Bu sayede oldukça basit ve kolay şekilde Dış cephe mantolama fiyatlarını öğrenebilir ve ondan sonra da binanıza uygulatabilirsiniz. Bilindiği gibi mantolama artık Türkiye’de ki pek çok binaya ve alana uygulanan sistem haline dönüştü. Pek çok kiracı da, daire tutarken mantolama olan binaları tercih etmekte! Sizlere de ev sahibi olarak düşen görev kiracınızı mağdur etmemek adına ona en sağlıklı ve en iyi daireyi sunmaktır!

Hemen uygun fiyat garantisi altında mantolama hizmeti almak için bizimle irtibata geçin. Bu sayede kolayca mantolama hizmeti alabilir ve dilediğiniz gibi de binanızın dış cephesini mantolama ile kaplatabilirsiniz. Kesin olarak Dış cephe mantolama fiyatları almak isteyen kişiler binanın metre kare ve kat oranını bize iletebilirler. Böylelikle kesin bilgiler verebiliriz.

Anahtar Kelimeler
Pelitpınarı Mantolamahttps://mantolama.ustasiyiz.org
Adres:
Pelitpınarı, Kandıra, Kocaeli, Türkiye

Ustasıyız.org dizininde ısı ve ses yalıtımı alanında hizmet veren Pelitpınarı mantolama ustası ve Pelitpınarı mantolama firmalarının bilgilerinin bulunduğu sayfadasınız. mantolama yaptırma deneyiminizi mümkün olduğunca kolay ve keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Bir mantolama firması seçerken birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Beklentilerinizi karşılamak ve sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Bu Sayfada Bulunanlar
  • Pelitpınarı civarında Mantolama Ustaları
  • Pelitpınarı Isı yalıtımı Mantolama
  • Dış Cephe Mantolama Modelleri
  • Mantolama Fiyatları
  • Mantolama Ustası
  • Mantolama Malzemeleri Satışı
  • Ev tadilatı, ses, ısı yalıtımı ve dekorasyonu